Kennisevent Toekomstproef 5 november
Hoe creëren we een gezondere voedselomgeving voor jongeren op onderwijsinstellingen?
Tijdens Appèl ToekomstProef duiken we samen met experts in deze vraag. Onder leiding van dagvoorzitter Laura Bas gaan we het gesprek aan met onder andere Prof. Dr. Onno van Schayck, hoogleraar preventieve geneeskunde aan de Universiteit van Maastricht, en Maaike de Reuver, expert in foodinnovaties en hoofdredacteur van Food Inspiration.
In deze inspirerende talkshow belichten we de rol van innovatie, data en AI en gaan we met elkaar in gesprek over hoe we de voeding op en rondom scholen duurzaam kunnen verbeteren.
Naast de talkshow zijn er twee verdiepende subsessies over catering in relatie tot data & ai en over de trends in food & catering.
We organiseren ToekomstProef in het splinternieuwe Theater aan de Parade in ’s-Hertogenbosch: dé plek waar het voor Appèl bijna 50 jaar geleden begon.
Uiteraard is er volop gelegenheid om elkaar te ontmoeten, ideeën uit te wisselen en samen in gesprek te gaan.
Meer weten? Kijk op de event-website en meld je aan!
Samen bepalen we het menu van morgen!